top of page
img036.jpg

Аграрний ліцей: з давнини по сьогодення

Училище створено наказом державного комітету Ради Міністрів УРСР з професійно-технічної освіти № 63/13 від 17.05.1974 р. відповідно до пропозиції Українського міжколгоспного об'єднання по будівництву "Укрміжколгоспбуд ", облміжколгоспбуд, ПМК смт. Тарутине.

        У 1974р. 1 серпня було відкрито ПТУ-4 будівельного профілю, базове підприємство – «Укрміжколгоспбуд.» Базове підприємство збудувало навчальний корпус на 360 учнівських місць, їдальня на 120 місць, майстерні на 90 учнівських місць за професіями.

        Базове підприємство трест «Облрадгоспвінбуд» у 1984р. здало до експлуатації гуртожиток на 243 місця та 16-квартирний жилий будинок для робітників училища.

        Наказом №401 від 14.11.2002р. Міністерства освіти і науки України професійно технічне училище №4 було  реорганізовано в Тарутинський професійний аграрний ліцей.

        Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 630 від 01.11.2005р. Тарутинський професійний аграрний ліцей було перейменовано в Державний професійно – технічний навчальний заклад «Тарутинський професійний аграрний ліцей»

        Предметом діяльності ліцею є надання повної загальної середньої освіти та  професійної освіти згідно свідоцтва про атестацію РД № 000494 р. дата видачі 11.06.2008р.             

        До  ДПТНЗ "Тарутинський професійний аграрний ліцей" приймаються громадяни  України,  іноземці  та  особи  без громадянства,   що перебувають в Україні на законних підставах.

       Прийом   до  ДПТНЗ "Тарутинський професійний аграрний ліцей" здійснюється для  підготовки  за  освітньо-кваліфікаційним  рівнем "кваліфікований  робітник"  та проводиться  шляхом  співбесіди з вступниками.

       У ліцеї є гуртожиток на  243  місць, учні з інших міст отримують місце у гуртожитку. Є їдальня та організовано  гаряче харчування. Всі учні отримують стипендію.

       В ліцеї працюють: драматичний гурток; гурток художньої самодіяльності, спортивні секції.

       Постійно проводяться вечори відпочинку, дискотеки, конкурси за професіями.

      Ліцей в основному забезпечений матеріально - технічною базою.

      У ліцеї учні можуть отримати професії з терміном навчання 3 роки та отримати повної середньої освіти: 

     1. Електоргазозварник. Водій автотранспортних засобів (категорія "С1").

     2. Кухар.

     3. Кравець.

     4. Тракторист-машиніст сільскогосподарського виробництва. Слюсар з ремонту сільскогосподарських машин та обладнання. Водій автотранспортних засобів (категорія "С1").

     5. Маляр. Штукатур.

     6. Столяр будівельний. Тесляр.

      На 01.01.14р. у ліцеї працює 43 педагогічних працівника. З них   11 (2 сумісника) викладачів загальноосвітніх предметів,    5  викладачів спеціальних і загальнотехнічних предметів, 19 майстрів виробничого навчання , заступник директора з виховної роботи, заступник директора  з навчальної роботи, заступник директора з навчально – виробничої роботи, 3 вихователі,   старший майстер та директор ліцею

     На базі ліцею з 1974 року по теперешній час підготовленні 93051 кваліфікованних робітників, які працюють на підприємствах України.

bottom of page